Гарантія

Гарантійне обслуговування

Все обладнання, куплене в нашому магазині, забезпечується гарантійним обслуговуванням. Після закінчення гарантійного терміну надається платне післягарантійне обслуговування.

Через наш сервісний центр Ви зможете придбати необхідні Вам запасні частини до швейного обладнання, купленого в магазині «Швейний світ». Наші механіки забезпечать якісний ремонт швейної техніки.

Максимальний термін гарантії - 3 роки надається покупцям швейних машин та оверлоків торгової марки Family.

На швейне та в'язальне обладнання надається гарантія терміном на 1, 2 або 3 роки з обслуговуванням у мережі сервісних центрів «Швейний світ»

Обмін/повернення товару

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» наші покупці мають право обміняти або повернути товар, якщо він не використовувався та збережений його товарний вигляд, та розрахунковий документ, виданий разом із товаром, протягом 14 днів від дня покупки. Тому, будь ласка, перші два тижні зберігайте упаковку та чек.

При покупці безпосередньо в нашому магазині (Харків проспект Гагаріна, 21) демонстрація та перевірка швейної техніки здійснюється безкоштовно! Ви також можете завжди повторно звернутися в магазин або по телефону з будь-яких питань, пов'язаних з експлуатацією купленої в нашому магазині швейної техніки, і наші продавці безкоштовно вас проконсультують.

Купуючи швейне обладнання в магазині «Швейний світ», Ви можете бути впевнені в тому, що вся техніка сертифікована та має гарантію від офіційного виробника