Графік роботи: Пн-Сб 10:00 - 17:00
Замовити дзвінокЯк вибрати швейну машину і не пошкодувати про свій вибір? Це питання, ми впевнені, виникало у багатьох покупців. Швачки зі стажем роблять свій вибір легшим, а ось новачкам у цьому питанні доводиться складніше. Щоб відповісти на це питання, необхідно правильно розставити пріоритети:
Цей список можна було б продовжити, але спробуємо спочатку обмежитися цими вимогами.
У спеціалізованих швейних магазинах споживачі з різними фінансовими можливостями завжди зможуть підібрати для себе цілком пристойну машинку та отримати консультацію грамотного фахівця.
Ціна машинки безпосередньо залежить від конструкції машини, кількості виконуваних операцій, способу обробки петель, а також бренду фірми. Але це зовсім не означає, що машина Brother, з дешевшого цінового діапазону, шитиме гірше, ніж дорожчі машини фірми Pfaff або Husqvarna.
Якщо Ви шиєте не дуже часто, але Вам потрібна надійна помічниця в будинку, можна вибрати машинку з класичним, вертикальним човником. Дана конструкція човника застосовується в машинках вже більше ста років і довела свою надійність і витривалість. Вартість таких машин варіює в межах 4500 – 8500 грн. При цьому слід звернути увагу, що машини з набором менше 12 рядків не мають трикотажних швів. Шви, виконані цими машинами на еластичних тканинах (трикотаж, лайкра, біфлекс), можуть при розтягуванні лопатися. Ширина зигзагоподібних рядків на таких машинах не перевищує 5 мм. Також ці машини можуть відрізнятися за способом виконання петель (напівавтоматичне викидання петель або автоматичне). В основному це електромеханічні машини зі "спартанською" комплектацією та дизайном.
Якщо Вас цікавить не тільки надійність і функціональність машини, але і зручність, і комфорт, радимо придивитися до машин з горизонтальним човником. Конструкція даного човна дещо дорожча, але за рахунок його обертального руху, знижуються шумові характеристики машини і зростають швидкісні якості. Багато машин цього класу мають більш продуманий дизайн, швейний радник, нитковдівач, автоматичне виконання петель, жорсткий чохол.
Ширина обмітки на електромеханічних машинах з горизонтальним човником збільшується до 7 мм, а кількість строчок (у різних виробників) коливається в межах 24 - 37. Завдяки середній ціновій ніші (9000 - 15000 грн), надійності, витривалості, відмінному набору строчок ці машини користуються заслуженою популярністю як у швачок-аматорів, так і у професіоналів (у школах шиття, ательє індпошив і т.д.).
Перелічені вище машини мають один тип обробки петель під гудзик - прямокутна петля.
Тим хто передбачає кар'єрне зростання у швейній справі, хто займається дизайном одягу, для кого шиття перетворилося на хобі та улюблену роботу пропонуємо звернути увагу на машини з електронним керуванням. Керування цими машинами здійснюється за допомогою клавіш або сенсорного дисплея. Наявність вбудованого мікропроцесора дозволяє істотно розширити як набір строчок, що виконуються, так і діапазон регулювання параметрів строчок.
Кількість строчок варіює від 30 до 300 і більше, а ширина строчки до 7-9 мм. З'являються нові можливості:
- плавне регулювання параметрів стібка як по довжині, так і по ширині
- кількість петель від 3 до 12
- можливість роботи без педалі
- автоматичне обрізання ниток
- виносний обмежувач швидкості
- позиціонування голки
- наявність шрифтів
- вбудована пам'ять, що дозволяє створювати і зберігати свої комбінації візерунків або фрази.
Швачкам, що займаються печворком і квілтингом, слід звернути увагу на розмір робочої зони машини і наявність розширювального приставного столика.
На електромеханічних машинах робоча зона зазвичай не перевищує 18 см, чого явно обмаль при роботі з виробами з великою площею або клаптевих робіт.
Далі йдуть машини вишивальні та швейно-вишивальні, робота на яких передбачає наявність певної підготовки.
Якщо Ви маєте достатній досвід роботи та знання, Ви можете замовити будь-яку з цих машин у нашому інтернет-магазині.
Пам'ятайте, будь-яка нова техніка може мати нові функції та вимагати нового підходу до себе! Складну побутову техніку краще купувати у спеціалізованому реальному магазині, де можна отримати повну та достовірну інформацію про товар. Так само в реальному магазині Ви завжди можете спробувати роботу машини на Ваших зразках тканин і отримати відповіді продавців-консультантів на всі питання.
Не соромтеся поцікавитися наявністю гарантії та адресою сервісного центру, щоб надалі не шукати "народних умільців" для ремонту машини.
Остаточний вибір машини завжди за покупцем, а завдання консультанта грамотно донести інформацію і тим самим полегшити вибір.
Чекаємо на Вас у нашому магазині.
Повернутись до списку корисних порад