Графік роботи: Пн-Сб 10:00 - 17:00
Замовити дзвінок
Артикул:: 200331009
Код товару:: 010223
Виробник: JANOME
Лапка Janome 200-331-009 для прямого рядка застосовується для дуже тонких або проблемних тканин. Круглий отвір гарантує хорошу якість прямого рядка.
Ця лапка особливо добре підходить для відстрочення країв комірів, бортів і т.д.
Лапку для прямої строчки з круглим отвором також рекомендується використовувати при шитті та простібанні клаптевих виробів.
При роботі з цією лапкою можна використовувати лише прямий рядок.
Лапка Janome 200-331-009 для прямого рядка призначена для швейних машин з горизонтальним човником та шириною рядка до 7 мм.
Лапка в блістері.
Якісна лапка. Працює чудово.
Вся швейна техника доставляється по всій терирорії України БЕЗКОШТОВНО!
Безкоштовна доставка має на увазі абсолютно безкоштовну для клієнта доставку швейної машини або оверлока, або розпошивалки до відділення компанії кур'єрської доставки «Нова Пошта» у місті або населеному пункті клієнта.
Додаткові послуги, що надаються кур'єрською службою, наприклад «післяплата», не входять у безкоштовну доставку та оплачуються клієнтом за тарифами компанії кур'єрської доставки.
По Харкову:
Самовивіз БЕЗКОШТОВНО. Ви можете отримати своє замовлення самостійно в нашому салоні за адресою: м.Харків, Аерокосмічний проспект, 21 (проспект Гагаріна, 21). Свій приїзд обов'язково погоджуйте з менеджером: (066) 731-72-84.
Доставка по Україні за 100% передоплати:
Звертаємо вашу увагу, що оплачуючи заздалегідь, вам уже не потрібно платити «Новій Пошті» комісію за пересилання грошей (2% від вартості товару +20грн.).
Хочемо звернути Вашу увагу на такі моменти: