Графік роботи: Пн-Сб 10:00 - 17:00
Замовити дзвінок
Гарантія повернення протягом 14 днів
Артикул:: 200444408
Код товару:: 011022
Виробник: JANOME
Цей пристрій Janome 200-444-408 використовується для прикраси стрічок або тасьми декоративними рядками або літерами.
Конструкція пристосування дозволяє легко його встановлювати, а прозорий направник дозволяє точно контролювати шиття.
Додайте більше індивідуальності у ваші проекти.
Ширина тасьми чи стрічки до 25 мм.
Пристрій Janome 200444408 для декорування призначений для швейних машин Janome та Family з горизонтальним човником та шириною рядка до 7 мм.
Упаковка: блістер.
Вся швейна техника доставляється по всій терирорії України БЕЗКОШТОВНО!
Безкоштовна доставка має на увазі абсолютно безкоштовну для клієнта доставку швейної машини або оверлока, або розпошивалки до відділення компанії кур'єрської доставки «Нова Пошта» у місті або населеному пункті клієнта.
Додаткові послуги, що надаються кур'єрською службою, наприклад «післяплата», не входять у безкоштовну доставку та оплачуються клієнтом за тарифами компанії кур'єрської доставки.
По Харкову:
Самовивіз БЕЗКОШТОВНО. Ви можете отримати своє замовлення самостійно в нашому салоні за адресою: м.Харків, Аерокосмічний проспект, 21 (проспект Гагаріна, 21). Свій приїзд обов'язково погоджуйте з менеджером: (066) 731-72-84.
Доставка по Україні за 100% передоплати:
Звертаємо вашу увагу, що оплачуючи заздалегідь, вам уже не потрібно платити «Новій Пошті» комісію за пересилання грошей (2% від вартості товару +20грн.).
Хочемо звернути Вашу увагу на такі моменти: